Czy Twoja firma jest gotowa na KRYZYS?

Co zrobisz, jeśli nagle stracisz dostęp do swojego budynku?

Masz plan na sytuację, gdy rozchorują się Twoi pracownicy?

Co, jeśli nie będziesz mieć dostępu do danych, bo spali się centrum danych firmy, w której je trzymasz?

A co, gdy nie możesz używać poczty, social mediów, komunikatorów, bo ktoś się włamał?

Kojarzysz sytuacje, gdy nagle na social mediach rozpętuje się burza i pojawia się nawoływanie do bojkotu firmy czy produktu? Co zrobisz, jeśli to przydarzy się Tobie?

Sytuacja kryzysowa w organizacji to Twój najgorszy koszmar. Bezsilność, brak kontroli i poczucie, że nie da się niczego przewidzieć i niewiele da się zrobić.
Zarządzanie kryzysowe pomoże Ci uniknąć najgorszego scenariusza. W wielu przypadkach pomoże zapobiec powyższym zdarzeniom!

Poniedziałek, 26 września 2022, godz. 20:00

Do szkolenia zostało:

0
dni
0
godziny
0
minuty
0
sekundy
Zapisuję się na DARMOWE szkolenie

Na szkoleniu dowiesz się:

  • Co to jest kryzys i zarządzanie kryzysowe.
  • Jak wygląda cykl zarządzania kryzysowego (to 6 prostych kroków).
  • Jakich błędów unikać.
  • Co to jest “P” planowania.
  • Dlaczego istotne jest ZZK, ZOZ i PZZ.
  • Dlaczego trening jest kluczowy.
  • Jak tę wiedzę stosować w praktyce bez zbędnej biurokracji!

Zbuduj strategię kryzysową

Zarządzanie kryzysowe to, między innymi, ciągłe monitorowanie stale zmieniającego się otoczenia. Ważne jest, aby zbudować dopasowaną strategię (i plan), zanim będzie za późno. Stworzymy plany kryzysowe, które pozwolą Twojej firmie przetrwać każdą katastrofę.

Wiedz, co robić w kryzysie

Pomogę Ci nauczyć się szybko i skutecznie oceniać oraz monitorować sytuację. Dowiesz się, kiedy należy uruchomić procesy zarządzania kryzysowego. Jak wdrożyć rozwiązania niezbędne do uodpornienia firmy na kryzys. I jakie podjąć kroki, by skutecznie zareagować na kryzys.

Działaj bez przerwy w czasie kryzysu

Od katastrofy w komunikacji, do naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego, ważne jest, aby być przygotowanym na każde najgorsze dla swojej organizacji zdarzenie. Wiedz, że zarządzanie kryzysowe w PR jest równie skomplikowane, jak w każdej dziedzinie technicznej, a może nawet bardziej. 

Ćwicz realne scenariusze

Trening czyni mistrza! Zapoznaj swój zespół zarządzania kryzysowego z planem. Zmierz się z symulowanym kryzysem w kontrolowanym środowisku, z uwzględnieniem Twoich kooperantów. Przeprowadzaj regularne ćwiczenia, aby zminimalizować wpływ rzeczywistego kryzysu na Twoją organizację.

Posłuchaj odcinków mojego podkastu Będzie Kryzys

Wypadek w Parku rozrywki Alton Towers i dlaczego zarządzanie kryzysowe w tym przypadku było dobrze przygotowane i przeprowadzone.
Pożar w OVH. Pytanie kluczowe brzmi, jak wygląda Twoja gotowość na takie zdarzenia? Są różne strategie, żeby sobie poradzić. Jednak geograficzne rozrzucenie zasobów jest najważniejsze.
Kamil Andrusz

O mnie

Jestem konsultantem w dziedzinie zarządzania kryzysowego.
Tworzę i wdrażam strategie kryzysowe. Klienci polegają na mojej wiedzy, umiejętnościach i wskazówkach dotyczących szerokiego zakresu zagadnień związanych z zarządzaniem kryzysowym na wszystkich etapach cyklu życia kryzysu – od analizy wpływu na biznes, poprzez gotowość na kryzys, reagowanie kryzysowe i komunikację kryzysową, do analizy skuteczności zarządzania kryzysowego.
Moje doświadczenie obejmuje ponad 20 lat pracy w korporacjach i firmach konsultingowych.
Poniedziałek, 26 września 2022, godz. 20:00
Zapisuję się na DARMOWE szkolenie
0:00
0:00

Dołącz do szkolenia

[mautic type="form" id="6"]