Czy Twoja firma jest gotowa na KRYZYS?

Chroń swoją organizację

Kryzys w organizacji to Twój najgorszy koszmar. Bezsilność, brak kontroli i poczucie, że nie da się niczego przewidzieć. Przygotowane zawczasu, Zarządzanie Kryzysowe, pomoże Ci uniknąć najgorszego scenariusza.

Poniedziałek, 7 sierpnia 2022 godz. 20:00

Do szkolenia zostało:

  • Dni
  • 0 Godziny
  • Minuty
  • Sekundy
Zapisuję się na DARMOWE szkolenie
video placeholder

Na szkoleniu dowiesz się:

  • Co to jest kryzys?
  • Co to jest zarządzanie kryzysowe?
  • Jakie są źródła i konsekwencje kryzysów
  • Jakie są zasady zarządzania kryzysowego
  • Jakie są najczęstsze błędy w procesach
  • Jakie wygląda cykl zarządzania kryzysowego

Zbuduj strategię zarządzania kryzysem

Zarządzanie kryzysowe to m.in. ciągłe monitorowanie stale zmieniającego się otoczenia. Ważne jest, aby zbudować dopasowaną strategię (i plan), zanim będzie za późno. Stworzymy otwarte i zamknięte plany kryzysowe, które pozwolą Twojej firmie przetrwać każdą katastrofę.

Wiem, co robić w sytuacjach kryzysowych

Pomogę Ci nauczyć się szybko i skutecznie oceniać oraz monitorować sytuację. Dowiesz się, kiedy należy uruchomić procesy zarządzania kryzysowego. Jak wdrożyć rozwiązania niezbędne do uodpornienia firmy na kryzys. I jakie podjąć kroki, by skutecznie zareagować na kryzys.

Ciągłość działania w czasie kryzysu

Od katastrofy w komunikacji, do naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego, ważne jest, aby być przygotowanym na każde najgorsze dla swojej organizacji zdarzenie. Wiedz, że zarządzanie kryzysowe w PR jest równie skomplikowane, jak w każdej dziedzinie technicznej, a może nawet bardziej. 

Ćwiczenia realnych scenariuszy

Praktyka czyni mistrza! Zapoznaj swój zespół zarządzania kryzysowego z planem. Zmierz się z symulowanym kryzysem w kontrolowanym środowisku, z uwzględnieniem Twoich kooperantów. Przeprowadzaj regularne ćwiczenia, aby zminimalizować wpływ rzeczywistego kryzysu na Twoją organizację.

Posłuchaj odcinków naszego podkastu Będzie Kryzys

Wypadek w Parku rozrywki Alton Towers i dlaczego zarządzanie kryzysowe w tym przypadku było dobrze przygotowane i przeprowadzone.
Pożar w OVH. Pytanie kluczowe brzmi, jak wygląda Twoja gotowość na takie zdarzenia? Są różne strategie, żeby sobie poradzić. Jednak geograficzne rozrzucenie zasobów jest najważniejsze.
Kamil Andrusz

O mnie

Jestem konsultantem w dziedzinie zarządzania kryzysowego.
Tworzę i wdrażam strategie kryzysowe na bazie zidentyfikowanych zagrożeń. Klienci polegają na mojej wiedzy, umiejętnościach i wskazówkach dotyczących szerokiego zakresu zagadnień związanych z zarządzaniem kryzysowym na wszystkich etapach cyklu życia kryzysu – od gotowości na kryzys, poprzez reagowanie kryzysowe i komunikację kryzysową, do analizy skuteczności zarządzania kryzysowego.
Moje doświadczenie obejmuje ponad 20 lat pracy w korporacjach i firmach konsultingowych.
Poniedziałek, 25 lipca 2022, godz. 20:00
Zapisuję się na DARMOWE szkolenie
0:00
0:00

Dołącz do szkolenia