Odcinku podkastu

Będzie Kryzys – Odcinek 39 – Wypadek w Alton Towers

Wypadek w Alton Towers i dlaczego zarządzanie kryzysowe w tym przypadku było dobrze przygotowane i przeprowadzone.

Będzie Kryzys – Odcinek 38 – Ransomware

Ransomware. Co 10 sekund jakaś organizacja pada jego ofiarą. Istnieje duże ryzyko, że i Twoja organizacja może paść jego ofiarą. Jak się przygotować do takiego kryzysu? O tym w dzisiejszym odcinku.

Będzie Kryzys – Odcinek 37 – Pożar w OVH

Pożar w OVH. Takie rzeczy się zdarzają, jak widać. Pytanie kluczowe brzmi, jak wygląda Twoja gotowość na takie zdarzenia? Są różne strategie, żeby sobie poradzić. O tym mówię w tym odcinku podkastu. Ale i tak geograficznie rozrzucone backupy są najważniejsze. 😉

Będzie Kryzys – Odcinek 36 – Kontakty z mediami

Joanna Skutkiewicz dzisiaj dzieli się w podkaście swoją wiedzą jako dziennikarka. Rozmawiamy o kontaktach z mediami, na co uważać, na czym się skupić i ogólnie, jak traktować dziennikarza. Nie udaje się nam trzymać tematu przez cały odcinek, ale rozmowa jest zdecydowanie udana.

Będzie Kryzys – Odcinek 35 – Trening zarządzania kryzysowego

W tym odcinku dzielę się korzyściami, jakie niesie ze sobą trening zarządzania kryzysowego. Omawiam 6 rodzajów treningów oraz ich złożoność i jak często powinno się je robić.

Będzie Kryzys – Odcinek 34 – Jak zacząć z zarządzaniem kryzysowym

W dzisiejszym odcinku parę słów na temat tego, jak zacząć z zarządzaniem kryzysowym i dlaczego najlepiej od początku!

Będzie Kryzys – Odcinek 33 – Terminacja projektu

Terminacja projektu, czyli zakończenie projektu przed czasem, kojarzy się z brutalnym terminatorem. I czasami właśnie tak odczuwa to zespół projektowy. Ktoś przychodzi i zabiera im projekt. O aspektach psychologicznych spróbuję opowiedzieć innym razem, razem z ekspertką w tej dziedzinie, a tymczasem przedstawiam listę powodów, dla których projekty są zamykane przed czasem.

Będzie Kryzys – Odcinek 32 – Symptomy kłopotów w projekcie

W tym odcinku opowiadam o tym, jakie symptomy kłopotów mogą pojawić się w projekcie. Warto na nie reagować zawczasu!

Będzie Kryzys – Odcinek 31 – Komunikacja wewnętrzna w kryzysie

Komunikacja wewnętrzna w kryzysie. Temat często zaniedbywany, a moim zdaniem ważniejszy nawet od komunikacji zewnętrznej. Kilka przemyśleń w tym temacie w 31 odcinku podkastu.

Będzie Kryzys – Odcinek 30 – Zarządzanie projektami – założenia

Założenia w zarządzaniu projektami to przekleństwo. Uzasadniam tę tezę w tym odcinku podkastu i mówię, odrobinkę, jak się przed zagrożeniami wynikającymi z założeń bronić.
1234
0:00
0:00