Odcinku podkastu

Będzie Kryzys – Odcinek 19 – Wprowadzenie do zarządzania projektami

Wprowadzenie do zarządzania projektami, a właściwie do zarządzania kryzysowego w zarządzaniu projektami. Odcinek pierwszy, trochę organizacyjny, ponieważ definiuję w nim obszary, którymi zajmował się będę w odcinkach kolejnych.

Będzie Kryzys – Odcinek 18 – Coca Cola i zatrucia w Belgii

W tym odcinku zapowiedziany wcześniej kryzys w firmie Coca Cola, spowodowany zatruciami w Belgii. Tylko, czy zatrucia to była faktyczna przyczyna zachorowań?

Będzie Kryzys – Odcinek 17 – Pepsi i igły do strzykawek

W tym odcinku krótka opowieść o tym, jak firma Pepsi poradziła sobie z kryzysem związanym z igłami od strzykawek znajdowanymi w puszkach dietetycznej Pepsi.

Będzie Kryzys – Odcinek 16 – Prewencja

W dzisiejszym odcinku opowiadam o roli prewencji w zarządzaniu kryzysowym i dlaczego daje organizacji więcej, niż tylko zdolność do reagowania na kryzysy.

Będzie Kryzys – Odcinek 15 – Koronawirus SARS-CoV2

W tym odcinku chciałbym uspokoić nieco tych, którzy na wieść o tym, że w Polsce pojawił się nowy korona-wirus, zaczęli wpadać w panikę. Opowiadam o tym, jak wirus pojawił się w Polsce, opowiadam o samym wirusie. Poruszę również temat faktów i mitów, które pojawiają się na temat SARS-CoV2, co zaleca WHO jeśli chodzi o podróżowanie i co należy robić, jeśli podejrzewamy koronawirusa u siebie.

Bedzie Kryzys – Odcinek 14 – Depresja – rozmowa z Magdą Ostrowską

W dzisiejszym odcinku obiecana rozmowa z Magdą Ostrowską, autorką, blogerką, podkasterką, ultramaratonką, nauczycielką jogi, pasjonatką psychologii i studentką tejże. Mam to szczęście, że otaczają mnie bardzo mądre kobiety, z którymi mogę poruszać rozmaite tematy w podkaście. Z Magdą rozmawiamy o depresji, czym jest, jak się leczyć, jakie są mity z nią związane.

Będzie Kryzys – Odcinek 13 – Depresja

Depresja. Ten odcinek jest bardzo osobisty. Dzielę się tym, jak to jest mieć depresję. Jest też wstępem do rozmowy, która będzie w następnym odcinku.

Będzie Kryzys – Odcinek 12 – Kryzysy w sporcie

Kryzysy w sporcie. Temat niby poważny, a jednak odcinek wyszedł nieco komediowy. Gościła w podkaście ponownie Joanna Skutkiewicz, w rozmowie z którą dzielimy się swoimi historiami odnośnie różnych kryzysów w trakcie zawodów.

Będzie Kryzys – Odcinek 11 – Decyzje w kryzysie

Decyzje w kryzysie. Trochę paradoks, ponieważ z jednej strony trzeba je podejmować szybko, a z drugiej nie należy się z nimi nadmiernie spieszyć.

Będzie kryzys – Odcinek 10 – Kryzysy w triathlonie

Kryzysy w triathlonie. Odcinek jubileuszowy, już dziesiąty! I pierwszy wywiad! I dużo wykrzykników! A na poważnie, rozmawiam z Joanną Skutkiewicz, freelancerką, dziennikarką, triathlonistką, podcasterką i ogólnie kobietą wielu talentów.
1234
0:00
0:00